קצת עלינו

המטרה שלנו בראש ובראשונה היא לתרגם את הקריצה האישית שלכם כזוג ליום המושלם שלכם.

מי אנחנו?

השירות שאנחנו מציעים הוא ליווי אישי של הלקוח, יעוץ ותמיכה של אנשי מקצוע ממוקדים, היודעים להתמקח ובעלי קשרים עם הספקים הטובים ביותר בשוק. אתם פה על מנת להנות מהדרך ומהחוויה של ארגון האירוע שלכם, כי בסופו של דבר התהליך בדרך לאירוע הוא לא פחות חשוב מהיום עצמו. ואנחנו כאן כדי להראות לקהל הלקוחות שלנו שתכנון אירוע יחודי, שלא דומה לשום דבר שהם חוו לפני, ומגלם את האופי של הלקוחות – לא חייב להיות יקר יותר, מסובך יותר, ומעייף יותר. הוא יכול להיות נעים, ולצאת בדיוק כפי שרציתם.


 

טל פרופיל

זאת אני, טל רשף שורץ – אמא ל 2 תינוקות מקסימים ונשואה לבעל מפרגן ותומך שנותן לי את האפשרות לעוף עם החלומות שלי כמה שיותר גבוה.

אבר אפטר זה הבייבי השלישי שלי, העסק שאיתו אני קמה עם חיוך בבוקר ויודעת שאני עושה את מה שאני הכי אוהבת בעולם.

אני בוגרת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים, בעלת נסיון של שנים בתחום האירועים מכל התחומים, חייה ונושמת אירועים כבר מעל עשור.

המטרה שלי היא תמיד להיות קשובה לרצונות של הלקוחות שלי, להבין בדיוק מה הם מדמיינים בראש ולגרום לזה לקרות, ללא פשרות, עם אינסוף סבלנות ואנרגיה שלא נגמרת. אני כאן כדי לתת לכם להנות מהמסע ולהיות בראש שקט ופשוט להנות מהדרך.

 

איך זה עובד?

בואו לשבת איתנו במשרדנו הנעים והמשפחתי, את השאר – השאירו לנו. חשוב לנו להכיר אתכם – איך הכרתם, מאיפה באתם, ומה החלומות והרצונות שלכם לגבי יום האירוע. ביחד נתרגם את האופי, האווירה והצרכים שלכם לאירוע כך שכל אורח ידע שזה אירוע עם החותמת שלכם, כי זה יראה בפרטים הקטנים. לאחר יישור קו על התהליך, הצעת מחיר מסודרת לאירוע, ואיך לנהל את התקציב בצורה הנכונה והיעילה ביותר – זה הזמן להכיר את הספקים המקצועיים שלנו.

 

רוצים להבין קצת יותר? מעבר לאירועים שלנו