חתונה מסביב לעולם

בוקר אחד קיבלנו טלפון מסמדר, אמא של חן, ובטלפון היא אמרה שהיא מחפשת חברת הפקה צעירה, דינאמית, שונה להפיק חתונת קונספט לבת שלה ולארוסה. מכיוון שזה תיאור מדויק של החברה שלנו, אמרנו לה להגיע מהר לכוס קפה – ומשם לא היה ספק. זהו מסע שאנחנו עושים ביחד. הקונספט שחן ועמית רצו לחתונה שלהם זה קונספט מסביב לעולם… ומפה היה צריך להפוך את החזון למציאות.

 

אלבום-19

L4A9674

השלב הראשון היה באמת להחליט על המדינות. ועל המדינות היה צריך להחליט בצורה חכמה כי סביבם  נשזרו כל הפרטים הקטנים החל מבחירת מנות ועד העיצוב והריהוט – נבחרו מקסיקו, מרוקו, יוון, איטליה וארה”ב. ומשם זה היה כמו פאזל מדהים. ההזמנה עוצבה בסגנון כרטיס טיסה כדי לתת את הרמז הראשון לאורחים. קיבלנו חסות מקסימה מהדיוטי פרי, ניתנו לנו מוצרים ושקיות כדי לעזור לקבלת פנים להיראות כמו טרמינל בנתב”ג. את האורחים קיבלנו עם לוח המראות ונחיתות של שדה התעופה, במקום כרטיס הושבה כל אחד קיבל דרכון עליו חתמנו עם החותמת של המדינה אליה הוא נוסע. בין השולחנות בקבלת הפנים היו מגאזינים, ספרי נסיעות, ואוטוטו ממריאים.

 

L4A9731-800x533

L4A9739-800x533

אלבום-6-2

לאחר החופה המרגשת האורחים נכנסו פנימה וראו עולם ומלואו. האולם של ה”עלמה” חולק לאותן חמש מדינות – לכל אחת היה את הריהוט שלה, העיצוב שלה, את האוכל שלה, המלצרים לבושים כמו במדינה בה הם נמצאים, והכל בהתאם לקונספט. על מנת להנות מכל העולמות – כל האוכל היה מלווה במנות קטנות כדי שלכולם יהיה מספיק מקום בבטן לעבור בין מדינה למדינה ולהנות מכל המסע. אך על מנת להדגיש את המעבר הזה, להקת LEGEND הענקית – עברה כל 20 דקות ממדינה למדינה ברפרטואר שירים מדויק הנבחר יחד עם הזוג. על מנת לחזק את המעבר ממדינה למדינה, ליווינו את הלהקה במעבר של התאורה ממדינה למדינה, ולהשלים את הקונספט הוקרנו על מסך ההקרנה המרשים של העלמה תמונות מאותן מדינות.

אלבום 51

BB0A4820

אלבום 53

BB0A4814

אלבום 59

אלבום 56
BB0A4788

אלבום 52

_L4A0429

לאחר שהתחממנו עם איטליה, יוון, מקסיקו ומרוקו – עברנו לרחבת הריקודים לניו יורק כדי להנות ממסיבת ריקודים מטורפת. בשלב זה עלה התקליטן להחליף את הלהקה והמשכנו עד אור הבוקר ליעד לא נודע. וכמובן שיצאו קינוחי ארה”ב מושלמים!!! מישהו אמר DONUTS?

_L4A1478

_L4A1145

לוקיישן: עלמה.

קייטרינג: בראף.

צילום: פיפל פוטוגרפי.

עיצוב: ZAGONI&GOLTZ

להקה: LEGEND לקליאנטה.

תקליטן: עידו שריג לקליאנטה.

הפקה: מסובכת ומרגשת ברמות על – אנחנו!

כתוב תגובה