חתונה אלטרנטיבית

החתונה האלטרנטיבית של שי ולוריין לא יכלה להיות יותר מיוחדת… כי זה בהחלט זוג מדהים שנתקלים בו פעם בחיים. את פגישתנו הראשונה ערכנו דווקא במקום מגוריהם, בניו יורק, בבית קפה שיקי בדיוק כמוהם. בגלל שהם לא חיים בארץ היה חשוב מאוד שהם יוכלו להרגיש שמנהלים אותם בשלט רחוק ולתת הרגשה שהם בידים הכי טובות שיש. כבר על ההתחלה הבנו שיש פה זוג מיוחד, וככל שירדנו לפרטים החשובים להם ביום המיוחד שלהם ידענו איך האירוע צריך להיראות. אופי האירוע – אלטרנטיבי, מוקפד, פלטת צבעים של שחור לבן עם קריצה, ולוקיישן כמה שיותר מיוחד.

מכיוון שמדובר בסיפור אהבה שהתחיל עם תחילת הרשתות החברתיות באינרטנט והבשיל שנים לאחר מכן, הנושא לחלוטין היה GEEK SHIC. ההזמנות שעוצבו על ידי “דיטה” היו בצבעים של האירוע – שחור לבן וירוק, וכללו עץ שעשוי כולו תבניות של תיכנות. אחרי גיבוש הנושא היה קל למצוא את כל הספקים המתאימים! לוריין היא כלה מדליקה ושונה, ומכיוון שגם אינה דוברת עברית ציוותנו לה את האחת והיחידה – מרקטה, שמתאימה בדיוק לסגנון ה EDGY שהיא חיפשה.

or-15

or-67

or-167

or-105

or-137

בית אנדרומדה” היה המקום המושלם – מאד מתאים לקהל חו”ל, יפה, קלאסי וממש מגניב ושונה! “אקסס דיזיין” עשו עבודה מדהימה ומדויקת עם העיצוב ולקחו את צבעי האירוע צעד אחד קדימה. אלעד רון מ”זברה” קלע לטעם המוסיקלי ובאמת הכניס אווירה אחרת, ו”ארט קייק” הראו לנו מהו הדובדבן על הקצפת…

or-1146

or-1030

or-192

or-285

or-206

or-792

or-187

כל אורח קיבל מתנה מדליקה בצבעי האירוע הישר מניו יורק… ואת כל התמונות המדהימות הללו צילמה האחת והיחידה אורנית סייג.

היה מרגש וכיפי, ולא היינו משנים כלום!

or-369

or-194

לוקיישן: בית אנדרומדה.

צילום: אורנית סייג.

עיצוב: אקסס דיזיין.

איפור ושיער: מרקטה.

תקליטן: אלעד רון לזברה מוסיקה.

הפקה: הכי מגניבה. באמת. ואנחנו!

כתוב תגובה